ŞDL Las Zırh’tan yeni ürün: Orman makineleri zinciri

İş makineleri lastik koruyucu zincir üretiminde 40 yılı aşkın tecrübeye sahip ŞDL Las Zırh, yeni bir üretimine daha imza atarak orman makineleri zincirini pazara sundu.

1978 yılından bu yana zincir üretimi yapan ve ürünlerinin % 70’ini ihraç eden ŞDL Las Zırh, orman makineleri zinciri üretimine başladı. Çok ağır şartlarda çalışan orman makinelerinin hem lastiklerini koruyan hem de çekiş güçlerini arttıran orman makineleri zinciri, tüm zorlu zeminlerin üstesinden geliyor.

Ürettiği orman makineleri zincirlerini kısa süre içerisinde yurtdışı pazarına da sunmaya başlayan firma, başta Fransa olmak üzere, Romanya, Almanya, Slovenya gibi Avrupa ülkelerine ihraç gerçekleştirdi. ŞDL Las Zırh, önümüzdeki günlerde Kuzey Amerika’ya ihracat yapmayı hedefliyor. Dünya çapında çok büyük bir makine pazarı olan ormancılık sektöründe robotik ve modern araçlar kullanılıyor. Harvester diye adlandırılan bu makineler, henüz Türkiye’de yaygın olarak kullanılmasa da dünyada oldukça popüler makineler olarak biliniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × one =

scroll to top