ROTA’dan 23 Nisan “Senden Bir Parça” etkinliği

NSK Group, yaklaşık 250 çalışanının 2-10 yaş arası çocuklarının katılımıyla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını “Senden Bir Parça” etkinliği ile kutladı.

NSK Group, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 101. yılını “Senden Bir Parça” etkinliği ile kutlamanın mutluluğunu yaşıyor. NSK Group’un düzenlediği “Senden Bir Parça” etkinliğine yaklaşık 250 NSK Group çalışanının 2-10 yaş arası çocuğu katıldı. Çocuklara her bir parçası bir bütünü oluşturan 64 parçalık bir resim ve boyama kalemleri verildi. Her çocuk kendisine verilen parçayı boyayarak resimleri teslim etti. Çocukları çok heyecanlandıran bu resimler fabrikanın sergi duvarına çalışanlar tarafından birleştirildi. Koronavirüs tedbirlerine uyularak yapılan etkinlikte ortaya 23 Nisan için anlamlı bir boyama çıktı.

Etkinliğe katılan her bir çocuğa hediye

Ayrıca şirket etkinliğe katılan her bir çocuğa çanta, etkinlik kitabı ve 23 Nisan’ı evlerinde coşkuyla kutlamaları için bayraklar hediye etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 × two =

scroll to top